مدت زمان دوره۲ روز
زمان برگزاریاول هر ماه
مکان برگزاریسالن موسسه
هزینه شرکت در دوره۳,۷۵۰۰,۰۰۰ تومان

دوره مقدماتی سطح ۱

در این دوره ، دیدن و اجرای زندگی را یاد می گیریم و حقیقت خویش و پازل زندگی دیده خواهد شد. این گشوده شدن دری است به دنیای توانمندی ها و امکانات جدید.
پیش از تلاش برای بازکردن کلاف سردرگمی ها و دردمندی ها ،  باید ببینیم چه کسی هستیم و با چه چیز مواجه ایم.
زمانی که دیدن زندگی آغاز می شود، قطعات پراکنده و رویدادهای تصادفی آن مانند پازل بهم ریخته ی یک اثر هنری حیرت انگیز به نظر می آید که با چند حرکت و جابجایی ساده شکل درست خود را پیدا می کند و زندگی لبخند خود را بازمی یابد.
کسی که زندگی خانوادگی،  اجتماعی،  کاری، تحصیلی،  فردی و روابط شخصی  را تجربه می کند، بدون شناخت و درک درست از ماهیت آنها مبتلا به دردهایی  خواهد شد که زندگی را به کامش  تلخ می کند. دردهایی از جنس ناامیدی، تردید و تزلزل، خشم و کینه، اندوه و حسرت، وحشت و ضعف، حقارت و عدم اعتماد بنفس و …دردهایی که می توان جلوی بروزشان را گرفت.
زندگی یک هنر تخصصی است، هنری  یکپارچه و ساختارمند . آموختن زندگی چونان هر علم و هنر دیگری بدون بهره بردن از آموزش، و تنها به اتکای تجربه و آزمون و خطا یعنی از دست دادن فرصت شادی و کامیابی . یا زندگی را به روش علمی می آموزیم یا زندگیمان عبرتی می شود برای آموختن دیگران.

دوره ی مقدماتی ثروت ساز ، دوره ای هیجان انگیز و کاربردی از تجربه و دانش است که ما را به کشف خویش و سپس کشف پازل بازی زندگی رهنمون می شود. روش اجرای این دوره مبتنی بر شبیه سازی فیزیکی و ذهنی زندگی با استفاده از بازی های گروهی و فردی است که درک مفاهیم سنگین و عمیق درونی را برای همگان آسان و مفرح می کند.

این دوره پایه و پیش نیاز همه ی دوره های بعدی ثروت ساز در مهارت های زندگی و تحولات فردی است و بازه ی گسترده ای از آموزش ها و تجربیات مفید برای بهتر زیستن را در برمی گیرد از جمله: خودشناسی، بازی شناسی زندگی، شاد زیستن، مثبت اندیشی، اعتمادبه نفس، موفقیت، آرامش و رهایی از رنج.

شما همچنین می توانید از هدیه ی یک جلسه ی رایگان راهنمایی و مشاوره با کارشناسان ما به صورت حضوری بهره ببرید.( استفاده از این جلسه برای کسانی که قصد شرکت در دوره را دارند ضروری است و کیفیت بهره مندی از دوره را افزایش می دهد)
این دوره در دو روز پیوسته  برگزار مى شود.
شرکت در دوره جدا از بهبود فراوان که در زندگی و کار شما ایجاد می کند،  تجربه ای تکرارنشدنی و جذاب است و با تمام دیگر تجارب  خوب زندگی تفاوت دارد.
این سفری شگفت انگیز و کم نظیر است.

بی تردید با شرکت در این دوره ها مهارت های ده گانه ی زیر را به طور عملی فرا خواهید گرفت:

  • توانایی تصمیم‌گیری
  • توانایی حل مسئله
  • توانایی تفکر خلاق
  • توانایی تفکر نقادانه
  • توانایی برقراری رابطه مؤثر با دیگران
  • توانایی برقراری روابط بین فردی سازگارانه
  • توانایی خودآگاهی
  • توانایی همدلی با دیگران
  • توانایی رویارویی با هیجان‌ها (غم، خشم، شادی، …)
  • توانایی رویارویی با استرس‌ها

مقدماتی (سطح 1)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *